Yaşam

Ebru Yaşar, Mesut Hançer ve ailesine ev verdi

Müzisyen Ebru Yaşar, Maraş merkezli depremlerde enkaz altında hayatını kaybeden kızının elini tutarken çektiği fotoğraflarıyla tanınan Mesut Hançer ve ailesine Ankara’da ev aldı.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından aileye ev alacağı bilgisini paylaşan Yaşar, “Yaşadığımız felaketin 7. gününde tek yürek yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz. Yüreğimizi sızlatan Mesut ve kızı hafızalarımızdan silinmeyecek.Acılı aile ile görüştük Ankara’da yaşamak istiyorlar.Acil bir durumda hem konutlarını Ankara’da kuracağız hem de iş imkanı sağlayacağız. Rabbim tüm bu acıları yaşayan vatandaşlarımızın yardımcısı olsun, yapılan tüm ibadetleri ve duaları kabul etsin.”

AFP muhabirleri Adem Altan ve Mesut Hançer

Önceki gün yeni konutuna taşınan Mesut Hançer’in ilk konuğu enkaz başında fotoğrafını çeken Fransız haber ajansı AFP muhabiri Adem Altan oldu.

IRMAK LEYLA MELEK RESİMLENMİŞTİR

Mesut Hançer, yeni evinin oturma odasına da bir ressamın kendisine hediye ettiği kızı Irmak Leyla’nın melek kılığında yaptığı tabloyu astı.

Hançer, “Elini bırakamadım. Kızım yatağında melek gibi uyuyordu. Annemi, kardeşlerimi, yeğenlerimi depremde kaybettim ama kendi evladını gömmek gibisi yok hiçbir şey” sözleriyle duygularını dile getirdi. . Bu acı tarif edilemez”. (HABER MERKEZİ)

habersamandag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu