Haber

FIFA Açıkladı: Adriana Lima ‘FIFA Küresel Taraftar Elçisi’ Oldu!

FIFA’dan yapılan açıklamada ünlü model Adriana Lima’nın ‘FIFA Küresel Taraftar Elçisi’ olduğu açıklandı. Brezilyalı süper model, oyuncu ve iş adamı Adriana Lima’nın FIFA Küresel Taraftar Elçisi olarak atandığının açıklanmasının ardından detaylar merak edildi. İşte merak edilen detaylar…

Adı gündemden düşmeyen ve futbolsever olarak tanınan Adriana Lima, ‘FIFA Küresel Taraftar Elçisi’ oldu.

FIFA Lideri Gianni Infantino konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Adriana ile tanıştığınızda, onun sıcaklığını, nezaketini ve oyunumuz konusunda ne kadar arkadaş canlısı ve tutkulu olduğunu hemen hissediyorsunuz. FIFA ile dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar arasında mükemmel bir bağ olabilmek için futbolu yaşıyor ve nefes alıyor.”

Buna göre, FIFA Küresel Taraftar Elçisi olarak bu rolü üstlenen Adriana Lima, dünyanın her yerinden taraftarların dahil olduğu çeşitli küresel girişimler geliştirecek, tanıtacak ve bunlara katılacak.

‘Minnettar ve onurluyum’

Adriana Lima, “FIFA tarafından ilk Küresel Taraftar Elçisi olarak seçildiğim ve taraftarların oyuna yaklaşmasına yardımcı olacak böyle bir platform verildiği için çok minnettarım ve onur duyuyorum.”

Adriana Lima Ödülü Ne Zaman Verecek?

Adriana Lima, FIFA Küresel Taraftar Elçisi olarak, 27 Şubat Pazartesi günü Paris’te düzenlenecek En İyi FIFA Futbol Ödülleri’nde FIFA Taraftar Ödülü’nü takdim edecek.

haber-cumayeri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu