Ekonomi

İngiliz havayolu şirketinden başörtüsü değişikliği

BA’dan yapılan açıklamada, havayolu şirketinin yaklaşık 20 yıl sonra çalışanlarının üniformalarında kapsamlı bir değişikliğe gittiği belirtilirken, bu yılın baharı itibarıyla yaklaşık 30 bin çalışanının yeni üniformalara geçiş yapması planlanıyor. .

Açıklamada, havayolu şirketinin yeni üniforma koleksiyonunda erkekler için üçlü takım elbise, normal ve slim fit tarz pantolonların yer aldığı, kadınlar için ise ilk kez tulum, tunik ve tesettür seçeneklerine ek olarak yer verildiği belirtildi. elbise, etek ve pantolon için. .

Havayolu şirketi çalışanlarının yeni üniforma koleksiyonunu Ganalı bir aileden gelen İngiliz modacı Ozwald Boateng tarafından yaklaşık beş yıllık bir süreçte hazırladığı belirtildi.

Havayolunun açıklaması hakkında yorum yapan BA İcra Kurulu Başkanı Sean Doyle, “Üniformamız markamızın ikonik bir temsilidir. (Yeni koleksiyon) bizi geleceğimize götürecek, modern İngiltere’yi en iyi şekilde temsil edecek ve müşterilerimize harika ve gerçek bir İngiliz hizmeti sunmamıza yardımcı olacak.”

dilovasiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu