Haber

Ünye Belediye Başkanı Tavlı: Yatırımlara devam ediyoruz

Ordu Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yerel yönetim olarak vatandaşlara özenle hizmet ettiklerini belirterek, ilçe genelinde yatırımlara devam ettiklerini söyledi.

Ünye’nin en uzak mahallesi olan Pelitliyatak Mahallesi’nde yürütülen üstyapı çalışmaları devam ediyor. Ünye Belediyesi 4,5 yıldır başta yol olmak üzere pek çok hizmeti mahalle sakinleriyle buluşturdu. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Belediye Meclis Üyeleri Yılmaz Turan ve Yılmaz Gürkan ile birlikte mahallede devam eden çalışmaları inceledi.

“Mahallemize 23 bin metrekare beton yol yaptık”

Çalışmaları yerinde inceleyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Pelitliyatak Mahallesi’nde 4,5 yılda 23 bin metrekarenin üzerinde beton yol çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti. Önder Tavlı, “Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm mahallelerimizde olduğu gibi Pelitliyatak Mahallemizin de sorunlarını çözmeye ve tek tek analiz ettirmeye gönül verdik. Aynı hızla böyle bir şey olmayacak” dedi. Pelitliyatak Mahallemizde yol sorunu olarak. Öte yandan merkezi hükümetimizin çalışmaları da ortada. “Halkımızın hayatına dokunan hizmetler hayata geçiyor. Biz yerel yönetim olarak hemşerilerimize gayretle hizmet ediyoruz. Bu vesileyle sahada etkin bir şekilde çalışan tüm grubumuza teşekkür etmek istiyorum.” – ARMY

guney-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu